Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ніколи не кажіть, що армія України не відповідає стандартам НАТО – Зеленський

Президент Володимир Зеленський, виступаючи 24 березня на саміті НАТО, закликав країни Альянсу ніколи не говорити Україні, що її армія не відповідає якимось стандартам, оскільки саме зараз вона захищає не лише себе.

– Єдине, що я від вас вимагаю…Після такого місяця війни. Це прохання заради наших військових. Після такої війни проти Росії…Більше прошу ніколи, ніколи не говоріть нам, що наша армія не відповідає стандартам НАТО.

Ми показали, на що здатні наші стандарти. І як багато ми можемо дати загальній безпеці в Європі і світі. Як багато ми можемо зробити для захисту від агресії проти всього, що ми цінуємо, що ви цінуєте, – наголосив глава держави.

Водночас НАТО, за словами Зеленського, ще належить показати, на що воно здатне для порятунку людей, що це справді найпотужніше оборонне обʼєднання в світі.

– І світ чекає. І Україна дуже чекає, чекає реальних дій, реальних гарантій безпеки від тих, чиє слово варте довіри. І чиї дії можуть зберігати мир по-справжньому. Пропозиції всі – на столі. Мир – потрібен нам негайно. Відповіді –  тільки за вами, – сказав президент.Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-24 14:49:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин