Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

“Ніколи нікому не заздріть”: 100-літній мешканець Ніжинщини поділився секретом довголіття

Бахмачанину Федору Григоровичу Матяшу виповнилося 100 років. Турботою та увагою ювіляра оточив онук Василь. Радують довгожителя і дві правнучки. Федір Матяш прожив нелегке життя, тяжко працював. Воював під час Другої світової війни, був поранений, має численні ордени та нагороди. Чоловік, як ніхто, знає, що війна — це горе, біль та втрати, і що вона виправдана лише тоді, коли йдеться про захист держави та родини.

Про це розповідає Бахмацька міська рада.

“Про секрет довголіття рідні Федора Григоровича розповідають наступне:

“Кожному своє, кожен такий, який є. Ніколи нікому не заздрить, працював, дбав про родину”.

А ще довгожитель їсть тільки натуральні продукти, може випити чарочку за обідом”. Та головне, звісно, це любов і підтримка рідних.


Фото: Федір Матяш. Джерело: Бахмацька міська рада

З нагоди сімейного свята зібралась велика родина. Від міської ради та усієї громади привітала ювіляра та побажала стійкості та ще багатьох років у здоров’ї та обов’язково в мирі керуюча справами виконавчого комітету Бахмацької міської ради Тетяна Швидченко. Так як Федір Григорович дуже любить пісню, то музичне привітання прозвучало і від працівників Бахмацького базового будинку культури.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Кожна історія життя ветерана неперевершена та цікава. Ці люди пережили голодомор, війну, і їхні досвід та мудрість є безцінними не тільки для рідних, а й для всієї громади”, — йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-17 10:15:53