Будівельні матеріали м.Ніжин

Нідерланди розгромили Румунію і вперше за 16 років вийшли до чвертьфіналу Євро

Збірна Нідерландів розгромила команду Румунії та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу.

Матч Румунія – Нідерланди відбувся на стадіоні Альянц-Арена у Мюнхені та завершився перемогою помаранчевих з рахунком 3:0.

Нідерланди вийшли в 1/4 фіналу Євро-2024

Рахунок у матчі на 20-й хвилині відкрив нападник нідерландців Коді Гакпо. У другому таймі на 63-й хвилині Гакпо оформив дубль, але його гол скасували після втручання VAR.

Зараз дивляться

Проте наприкінці матчу на 83-й хвилині перевагу збірної Нідерландів подвоїв форвард Доніелл Мален, а на третій компенсованій хвилині до другого тайму він оформив дубль, поставивши крапку у матчі.

Збірна Нідерландів зіграє в 1/4 фіналу Євро-2024 з переможцем матчу Австрія – Туреччина. Для помаранчевих це перший вихід до чвертьфіналу чемпіонату Європи за 16 років.

Зазначимо, що всі команди, з якими грала збірна України на стадії групового етапу у квартеті E вже завершили свої виступи. В 1/8 фіналу Словаччина програла Англії, а Бельгія – Франції. Останньою з квартету з турніру вилетіла Румунія.

З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися в нашому матеріалі.