Новини Чернігова

Ні школу №13, ні жодну іншу школу у Чернігові зносити не планують

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ні школу №13, ні жодну іншу школу у Чернігові зносити не планують

Ні школу №13, ні жодну іншу школу у Чернігові зносити не планують. Про це йшлося на засіданні виконкому Чернігівської міської ради, який відбувся напередодні, 24 травня.

Зокрема, серед обговорюваних громадськістю питань — подальша доля зруйнованих та пошкоджених будівель, а таких 27 із 34 усіх споруд шкіл. Відремонтувати їх протягом кількох місяців до початку нового навчального року неможливо, зважаючи в першу чергу на відсутність фінансування. Міська казна немає коштів, а чи надійдуть гроші з державного бюджету і скільки, наразі невідомо. Ще один аспект цього питання — значне скорочення кількості школярів у зв’язку із виїздом їх родин в інші міста чи за кордон.

Якщо говорити на прикладі тієї ж школи № 13, то за словами Василя Білогури, на кінець навчального року там залишається орієнтовно близько 300 дітей і вони повністю можуть розміститися на базі ліцею №32, який не зазнав ушкоджень, і не потребує фінансування. Що дасть змогу спрямувати кошти, у випадку їх надходження з державного бюджету, на інші заклади освіти.

І за підсумками засідання Колегії у цьому питання прийнято рішення керуватися критерієм кількості учнів в навчальному закладі, а отже, відновлювати в першу чергу ці будівлі, які приймали і до війни у своїх стінах понад тисячу дітей.

Школи, які не потрапили в перелік першочергових, тимчасово будуть законсервовані, але про жодне їх знесення не йде мова. Як тільки знайдуться кошти, то їх відремонтують, зважаючи на ситуацію у Чернігові і запит батьків.

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь