Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Незвідану» виставку представлять чернігівцям

«Незвідану» виставку представлять чернігівцям

9 вересня 2021 року в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Ґалаґана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття фотовиставки «Незвідана» Чернігівської організації Національної спілки фотохудожників України.

Цього року художньою радою до показу було відібрано світлини двадцяти українських фотографів. Темою виставки 2021 року обрали унікальність і самобутність Чернігівщини, її природи, пам’яток, ремесел, традицій тощо. «Незвідана» – таку назву обрали для цього завдання.

Мета виставки – відкрити не розкручені, але надзвичайно цікаві місця і старожитності, показати через естетичну складову туристичну привабливість Чернігівської області, познайомити глядача з талановитими фотомитцями Чернігівщини, зануритись в атмосферу творчості та конкурсного азарту серед фотографів-аматорів і досвідчених фотохудожників.

В експозиції представлено роботи, зроблені протягом 2020-2021 років. У них переплетені історія, фактури, змісти, людські долі, і звісно, особистість і майстерність самого автора (фотографа), його унікальне бачення та любов до рідної країни.

Початок о 16:00.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова