Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Незнайомці на даху Ніжинради


На оперативній нараді у Ніжинраді, 26 квітня, міський голова Олександр Кодола повідомив про двох незнайомців, які пізнього вечора були помічені на території міськвиконкому, повідомляє M
ynizhyn

На вихідних, близько 22:00 побачив як пожежною драбиною  будівлі виконавчого комітету спускаються хлопець і дівчина. Помітивши мене, почали тікати через задній двір. Швидко перелізли через невисокий паркан. Виходить будь-кому можна піднятися на дах міськвиконкому ? “, – зазначив Олександр Михайлович.

Працівникам господарчого відділу міськвиконкому доручили вивчити це питання разом із поліцією. Перевірити, чи охоплюють вказану територію камери відеоспостереження. Встановити особи невідомих та з’ясувати чим займалися на території міської ради. Можливо обладнати датчики руху, відеоспостереження. 

Одна справа, коли це звичайне бажання молоді отримати гострі відчуття,чи влаштувати таку небезпечну романтику. Проте в сучасних умовах, коли Україні загрожує агресор, такі випадки потрібно  припиняти та унеможливлювати у майбутньому.

титульне фото з мережі

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-26 09:24:03