Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Netflix запустил украинскую версию сервиса

Популярний відеосервіс Netflix випустив локалізовану версію сайту та додатків для України. Компанії вдалося перекласти весь інтерфейс українською, і він вже доступний користувачам.

Українську версію Netflix можна оцінити разом з 30 іншими версіями різними мовами. Крім того, зміни торкнулися не тільки інтерфейсу — фільми та серіали отримають українську озвучку і субтитри.

– Через шість років після запуску сервісу в Україні ми раді надати інтерфейс українською мовою, – йдеться в повідомленні сервісу.

Зараз українською мовою доступні такі проекти – Бріджертони, Статеве виховання, Корона, Ферзевий гамбіт, Дивні дива, Паперовий будинок і інші.

Локалізація доступна за посиланням netflix.com/ua.

Щоб зробити інтерфейс Netflix україномовним, досить зайти в управління профілю і змінити мову.

Компанія також серйозно зацікавилася нашими глядачами — тепер в соцмережах Instagram, Facebook і YouTube з’явилися офіційні українські сторінки.

Крім локалізації та створення сторінок, користувачі сервісу можуть отримати технічну підтримку через додаток, хоч і в певний час — з 15.00 до 23.00.

Нагадаємо, що у вересні Netflix показав трейлер амбітного серіалу Не дивися вгору, прем’єра якого відбудеться 24 грудня. У кінокартині знялися зірки світового рівня — Леонардо Ді Капріо і Дженніфер Лоуренс.

Режисером стрічки та автором сценарію виступив Адам Маккей, який є лауреатом премій Оскар, BAFTA та Еммі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-01 11:08:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин