Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Непрості часи: Кличко розповів, як карантин вдарив по Києву

Українська столиця в першому кварталі поточного року втратила три мільярди гривень через карантин, що було введено через пандемію коронавірусу.

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що обмеження в значній мірі допомогли знизити рівень захворюваності в місті, хоч і вдарили по бюджету місцевих жителів.

– Ми пережили непрості часи. Місто тільки минулого року недоотримало п’ять мільярдів гривень. У першому кварталі поточного року збитки склали 3 мільярди, – сказав Кличко.

За словами міського голови, карантинні заходи є необхідними допоки не буде проведено масову кампанію вакцинації населення проти коронавірусу.

Як зазначив Кличко, понад 130 тисяч мешканців української столиці вже зробили щеплення, але наявної сьогодні кількості доз недостатньо, щоб було вироблено колективний імунітет.

Мер Києва також попередив, що існує ризик нового спалаху захворюваності на Covid-19. За його розрахунками, є ймовірність, що це станеться вже восени.

Коронавірус у Києві

Згідно зі статистикою МОЗ, що було оприлюднено 6 червня, в Києві зафіксовано 102 нових випадків зараження коронавірусом та один летальний випадок від ускладнень, що було викликано Covid-19.

За весь час пандемії в українській столиці було інфіковано 209 038 осіб, а померло 5 125 жителів.

Загалом 185 051 киянин одужав від коронавірусу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-06 13:03:37