Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Непристойний жест, алкоголізм управлінця та стипендії для сиріт: ранкова нарада в мерії

Міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді оголосив війну «тіньовому» бізнесу.

«Податкова працює з «білим» бізнесом. Той, хто зареєструвався і платить податки, того (характерний жест) вони, як кажуть… бачать», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Тих, кого не бачать, мер хоче, щоб побачили. Відтепер запрацюють робочі групи, експерти і так далі, що збільшуватимуть податкову базу.

«Завдання – не порушуючи… в межах чинного законодавства силами муніципалітету збільшити податкову базу», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Тема фінансів стала провідною на нараді. Мера стурбував бюджетний колапс в області. Однією з причин він назвав відсторонення начальника департаменту фінансів області Валерія Дудка.

«Відсторонений негарно. У негарний спосіб. Звинувачений в алкоголізмі. Точно ми розуміємо, що Дудко – не алкоголік. По-перше, він не вживає спиртного. По-друге, він гіпертонік», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Окремо Атрошенко прокоментував підвищення втричі стипендій сиротам – студентам професійних навчальних закладів.

«Ну, просто за логікою, якщо це сирота з Семенівського чи Корюківського району, а платник податків міста Чернігова виплачує йому стипендію… Де в цьому є логіка?» – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Серед робочих питань не забули і про заметіль. Саме зараз Чернігів вивчатиме досвід інших міст, як очистити вулиці від снігу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

09.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова