Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Непохитна традиція Валерія Дубіля: медиків Чернігівщини привітали з професійним святом ВІДЕО

Непохитна традиція Валерія Дубіля: медиків Чернігівщини привітали з професійним святом ВІДЕО

Народний депутат України Валерій Дубіль та його однодумці з партії «Батьківщина» по всій області привітали медичних працівників з їх професійним святом.

До слів подяки за важку працю в складних умовах пандемії, нестачі кадрів та мізерних зарплат, додалися солодкі подарунки та спеціальний випуск календарів. Одним з найбажаніших – стало вітання здоров’я на адресу медиків, адже вони постійно перебувають на передовій.

В третій чернігівській лікарні у свою чергу не приховують слів вдячності за багаторічну співпрацю з нардепом Валерієм Дубілем.

«Ми вистояли ці хвилі пандемії. Лікарня працює у звичайному режимі. Наші працівники вже не у спецодязі, а в масках. Дякуємо, хто нас підтримував у складний період», – каже гендиректор чернігівської лікарні №3 Віктор Янголь.

В обласній дитячій лікарні солодкі подарунки з нагоди свята від Валерія Дубіля підняли настрій працівникам. Медики, які лікують маленьких дітей, жаліються не на складні умови праці, до яких звикли, а на мізерні зарплати, на які ледь виживають, але залишаються оптимістами, адже попри все чекають на позитивні зміни.   

«Доросла людина розкаже, що у неї болить а маленька – ні. Потрібно проявляти професійність і робота з батьками теж дуже тяжка. Чекаємо, що все таки буде краще, що переживемо ці часи і будемо сподіватися, що подумають про медичних працівників», – сказала в.о. головної медичної сестри Людмила Овчиннікова.

Сам Валерій Дубіль разом з Юлією Тимошенко відвідав Олександрівську лікарню у Києві, яка стала українським форпостом у боротьбі з пандемією. Саме завдяки зусиллям нардепа та медиків цієї лікарні вдалося врятувати життя сотням людей, велика кількість яких була і з Чернігівщини. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.06.2021

Залишити відповідь