Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Необхідно реагувати на провокації з боку Росії — Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Євросоюзу необхідно виробити спільну лінію щодо реакції на провокації Російської Федерації.

Про це французький лідер заявив під час спільної прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель перед початком переговорів у Берліні.

Спершу Меркель заявила, що Росія є для ЄС великим викликом, а також сусідкою на континенті.

— Ми дуже зацікавлені, якщо ми хочемо безпеки та стабільності в ЄС, залишатися у діалозі з Росією, як тяжко це не було б, – зазначила політик.

Макрон погодився із Меркель, додавши, що слід реагувати на провокації з боку Росії.

— Необхідно проявляти солідарність і реагувати на її (РФ, – Ред.) провокації. Однак, перш за все, потрібно знайти шлях до налагодження “вимогливих” відносин з Росією, – заявив президент Франції.

Макрон став перши закордонним гостем, якого канцлер Німеччини цього року прийняла у своєму відомстві. Президент Франції у соціальній мережі Twitter опублікував пост, що радий повернутися в Німеччину.

Саміт ЄС на рівні очільників країн відбудеться 24-25 червня 2021 року. Питання відносин із Росією буде одним з головних на порядку денному. Раніше лідери Німеччини та Франції нерідко проводили консультації перед подібними важливими самітами ЄС, щоб узгодити позиції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-19 00:51:37