Україна і світ

Немає підстав для затримання фігуранта справи “Роттердам+”, – рішення Солом’янського райсуду

Солом’янський районний суд Києва, прийнявши до уваги аргументи захисту про безпідставність підозр, відмовився задовольнити вимогу Національного антикорупційного бюро і залишив на волі одного з співробітників ДТЕК, щодо якого НАБУ веде розслідування. Про це повідомляють “Українські новини”.

Джерело: 112.ua

За словами адвоката співробітників ДТЕК Наталії Дригваль, таке рішення свідчить про те, що на поточному етапі суд не вважає підозри обґрунтованими, а надані стороною обвинувачення матеріали – достатніми. “Крім того, співробітник ДТЕК довів свою повну готовність до співпраці з органами досудового слідства для встановлення істини”, – зазначила адвокат.

Нагадаємо, минулого тижня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозри 6 особам по справі “Роттердам +”, включаючи двох співробітників компанії ДТЕК. Відразу після повідомлення про підозру співробітники перервали планову відпустку і повернулися в Україну. А вже на наступний день один із співробітників завчасно, раніше встановленого терміну, відвідав НАБУ для участі в процесуальних діях, дав вичерпні відповіді на запитання представників бюро.

Як повідомлялося, розслідування за формулою Роттердам + триває більше  2 років, протягом яких не було пред’явлено жодних звинувачень. Проте після заяви тоді ще голови передвиборчого штабу “Слуги народу”, а нині депутата Олександра Корнієнка про те, що у президента планують перезапуск всіх антикорупційних структур, САП і НАБУ активізувалися по масі розслідувань.

Джерело: www.112.ua