Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Немає доказів, що снаряди зі збідненим ураном викликають рак – Пентагон відповів Кремлю

Немає жодних доказів, зокрема з боку ВОЗ та МАГАТЕ, що снаряди зі збідненим ураном можуть спричинити спалах онкологічних захворювань, як стверджують у Кремлі.

Про це заявила на брифінгу заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх у відповідь на апокаліптичні заяви прессекретаря російського диктатора Дмитра Пєскова.

– Щодо впливу снарядів зі збідненим ураном на здоров’я, я б не погодилася з твердженням російських офіційних осіб. Центр контролю і профілактики захворювань США заявив, що немає жодних доказів того, що вони викликають рак, – наголосила вона.

Сінгх також зауважила, що Всесвітня організація охорони здоров’я також не зафіксувала збільшення випадків лейкемії або інших видів раку після будь-якого впливу урану або збідненого урану.

Зараз дивляться

– І навіть МАГАТЕ однозначно заявило, що не існує доведеного зв’язку… Тому я б не погоджувався з цим твердженням, – додала вона.

Представниця Пентагону вважає, що ці снаряди будуть найефективнішими у протидії російських танкам та допоможуть ЗСУ звільняти свої території.

Джерело: U.S. Department of Defense

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-08 12:50:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин