Україна і світ

Нейтан Гілл: Якщо країна хоче вступити до ЄС, то вона дозволяє свободу слова і не атакує пресу

Гілл підкреслив, що якщо країна хоче вступити до ЄС, то вона дозволяє свободу слова і преси, не атакує її і не залякує її.

Джерело: 112.ua

Нейтан Гілл: Якщо країна хоче вступити до ЄС, то вона дозволяє свободу слова і не атакує пресу

Якщо країна хоче вступити до ЄС, то вона дозволяє свободу слова і преси, не атакує її і не залякує її, намагаючись відібрати ліцензію. Про це в ексклюзивному коментарі “112 Україна” заявив євродепутат від Великобританії, член міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС, член підкомітету з прав людини Європарламенту Нейтан Гілл.

“Або як ми спостерігали ситуації з останнім інцидентом. Даний фізичний напад на канал “112 Україна”, яке вважається терористичною атакою, але чи був хтось заарештований? Журналісти, які приходять на роботу, чи вони відчувають себе в безпеці? Що вони роблять, щоб працівники преси відчували себе захищеними та цінними членами суспільства?” – додав європарламентарій.

Раніше Гілл заявляв, що якщо суддів у справі про позбавлення телеканалу “112 Україна” ліцензії викликали в Офіс президента, громадськість має право знати, що саме там обговорювалося. 

Джерело: www.112.ua