Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Негода у Києві: пошкоджено липу Петра Могили, три райони залишились без світла

Через погодні умови у мешканців трьох районів Києва може бути відсутнє світло. Негода також пошкодила липу Петра Могили.

Через дощ та шквальний вітер у столиці відключились високовольтні лінії, що живлять 100 тис. клієнтів в Оболонському, Подільському та Святошинському районах.

За повідомленням компанії-електропостачальника, вже вдалося резервно заживити більшість клієнтів, ще 19 тис. залишаються знеструмленими.

Київські регіональні електромережі ДТЕК повідомили про численні обриви електромереж в області й попросили місцевих жителів не наближатися до дротів.

У разі відсутності світла – повідомте про це через дистанційні сервіси:

  • чат-бот у Viber та Telegram (у рядку пошуку ввести ДТЕК Київські електромережі);
  • особистий кабінет на сайті www.dtek-kem.com.ua;
  • за номерами телефонів: (067/099/073) 210 1588; 044-202-15-88.

Наразі рятувальники прибирають дерева, що впали внаслідок негоди в центрі Києва. Вітром обломлена частина стовбура липи Петра Могили. Фахівці КО Київзеленбуд спільно з арбористами обстежують пам’ятку природи.

– Рятувальники долають наслідки негоди в столиці. Зокрема, відпрацювали виклики на Андріївському узвозі, на вулиці Шовковичній та Кудрявському узвозі, де були повалені дерева. Зараз виїхали на прибирання зваленого дерева на вулицю Ялтинську, що в Дарницькому районі, – повідомляє столична мерія.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-13 02:09:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин