Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нецензурні жести, Flo Rida і 80-ті: чим запам’ятався другий півфінал Євробачення

У Роттердамі відгримів другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2021. 17 країн-учасниць презентували свої номери, але тільки 10 пройшли у фінал конкурсу.

Цей прямий ефір пройшов без представника Ісландії Daði og Gagnamagnið, бо один з учасників гурту захворів на коронавірус. Мовник під час їх виступу показав резервне відео, яке записали на репетиції колективу 13 травня.

Виступи країн, які потрапили до фіналу:

Senhit – Adrenalina (Сан-Марино)

Починала Senhit свій виступ у масивному костюмі і, судячи з усього, він заважав їй співати більш впевнено. Також з артисткою на сцені посеред номера з’явився відомий американський репер Flo Rida. Попри незвичайні костюми співачки і хіп-хоп вставку, пісня звучала досить типово для Євробачення. Також артистка не забувала під час виступу постійно звертатися до глядачів.


Stefania – Last Dance (Греція)

Представниця Stefania заспівала досить добре, попри складну постановку. Номер загалом виглядав яскраво та красиво. Однак виникає відчуття, що ми це вже бачили. Йдеться про номер Сергія Лазарєва, який представляв Росію на Євробаченні у 2015 році. Він тоді посів третє місце, може Греція вирішила скористатися перевіреною формулою: запальна пісня плюс постановка з графікою на хромакеї.


Natalia Gordienko – Sugar (Молдова)

Протягом виступу в мікрофон було чутно гучне дихання Natalia Gordienko, що відволікало від номера. Однак загалом виступ вийшов форматним і запальним. Співачка танцювала на рівні з балетом і чудово витягувала високі ноти. Але знову таки відчуття, що ми це вже бачили. Номер сильно схожий на виступ Ані Лорак. До слова, обох співачок до конкурсу готував російський артист Філіп Кіркоров і через 10 років мало що змінилося.


Daði og Gagnamagnið – 10 Years (Ісландія)

Гурт Daði og Gagnamagnið складно оцінювати, тому що глядачі бачили репетицію колективу. Однак видно, що навіть там гурт викладався на повну. Загалом їх номер виглядав атмосферно та гармонійно, разом з хорошим вокалом і химерними танцями.


Hurricane – Loco Loco (Сербія)

Дівчата з гурту Hurricane показали, як потрібно підривати сцену конкурсу. У них не було важкої графіки або декорацій. Якщо хореографія не відрізнялася оригінальністю, то сильний вокал у дівчат все компенсував, хоча і в лідерах Євробачення букмекери їх поки не бачать.


Анжела Перістері – Karma (Албанія)

З самого початку номера стало зрозуміло, що на сцені буде щось потужне. Образ Анжели Перістері сильно нагадував Beyonce років п’ять-сім тому. Однак питань до її вокалу і подачі абсолютно немає.


The Black Mamba – Love Is On My Side

Любителям джазу і ретро-музики з США виступ гурту точно сподобається. Хоча й інших він не залишить без емоції, бо номер у чорно-білих тонах виглядав дуже атмосферно і стильно. Однак спірний момент – чи зможе така музика зібрати достатньо балів.


Victoria – Growing Up Is Getting Old (Болгарія)

Номер болгарської співачки, який вона присвятила своїй родині, вийшов ну дуже затишним. Також варто задзначити, що Victoria досить добре заспівала.


Blind Channel – Dark Side (Фінляндія)

Фіни влаштували справжній шабаш на сцені конкурсу. Хлопці з гурту добре впоралися з вокальною частиною. Однак без бунту не обійшлося. Тому рокери періодично миготіли з нецензурними жестами.


Gjon’s Tears – Tout l’Univers (Швейцарія)

Gjon’s Tears точно прикував увагу єврофанів до свого виступу. Якщо хтось очікував нудну баладу, то він явно помилився. Вокал, постановка та атмосфера – в номері Gjon’s Tears зійшлися всі зірки.


Фіналісти Євробачення 2021

За результатами першого та другого півфіналів Євробачення 2021 до фіналу потрапили 20 конкурсантів.

Також до фіналу Євробачення автоматично потрапляють учасники країн-засновниць конкурсу – Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція. Крім того, до фіналу одразу потрапляє учасник від країни, яка приймає конкурс, а у 2021 році це Нідерланди.

 – дивіться на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-21 01:23:58