Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Небо забирає найкращих: ніжинець Олександр Борис загинув у бою

Герої не вмирають… Вони стають янголами. Ось так і наш славний Ніжин тепер має ще одного янгола-охоронця, котрий душою й тілом поліг за наше мирне небо…

Ніжинська гімназія №3 втратила свого колишнього учня Бориса Олександра, який навчався в Лапко Тамари Віталіївни. Змалечку захоплювався футболом, відвідував спортивну школу.

Після цього навчався в Чернігівському ліцеї з підвищеною військово-фізичною підготовкою, був командиром відділення молодшим віце-сержантом.

Олександр дуже любив небо і завжди мріяв літати тому, після військового ліцею, пішов навчатися в Харківський Університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Його мрія здійснилася. Він завжди був найкращим, першим. Будучи курсантом, був нагороджений медаллю за високі показники у навчанні.

В 2016 році Олександр розпочав свою військову службу в Херсоні у званні лейтенанта, був льотчиком-штурманом вертольоту вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 11 окремої бригади армійської авіації Сухопутних Військ Збройних Сил України. В 2018 році отримав звання капітана. Був учасником АТО. А вже в 2019 році став командиром вертольота та виконував почесну місію ООН в Конго. Після вдало виконаної роботи був нагороджений грамотою та пам’ятним нагрудним знаком Міністерства Оборони України «Воїн-миротворець».

Він був дуже доброю та світлою людиною, прагнув допомогти кожному в цьому світі, був гордістю своєї родини та прикладом для курсантів.

З перших днів страшної та жорстокої війни, Олександр Борис знаходився в самому пеклі.  За свою відвагу та блискуче виконання бойових завдань він був нагороджений почесним орденом Данила Галицького, але отримати цю нагороду живим, йому, на жаль, так і не вдалося.

Трагедія сталася 15 березня, коли вертоліт, яким керував Олександр Борис, блискуче виконав надважливе бойове завдання: знищив 15 одиниць ворожої техніки та близько 30 осіб живої сили. Після чого вертоліт було уражено ракетою збройних сил рф. БОРИС ОЛЕКСАНДР загинув, вірний присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість та мужність.

Країна втратила героя. Армія – воїна. Батьки – сина! Сестра – брата! Дівчина – коханого!

Небо забирає найкращих. Йому було всього 27 років… 27! Він тільки починав жити, любити, мріяти!  Але віддав життя за Батьківщину, за наше з вами мирне небо і наші мрії.

Одне життя, але яке ВЕЛИЧЕЗНЕ ГОРЕ для всіх нас, що немає таких слів, які могли б полегшити біль та страждання рідних йому людей!

На жаль, ця трагедія не єдина, але ми повинні пам’ятати!

Бо доки ми пам’ятаємо героїв – герої будуть оберігати нас!

Ніколи не забудемо!!!

Ніколи не пробачимо!!!

Вічна пам’ять тобі, наш славний захисник!

Слава Україна! Героям Слава! Все буде Україна!

Джерело: «Нежатин» за інформацією сестри загиблого Героя Елли Гордієнко

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-13 23:50:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин