Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Небайдужі громадяни продовжують об`єднуватись для боротьби з COVID-19. ФОТО

Небайдужі громадяни продовжують об`єднуватись для боротьби з COVID-19. ФОТО

Майже п’ять місяців Україну лихоманить від страшної інфекції, ім’я якої – COVID-19.

Послаблення карантинного режиму призвело до ігнорування елементарних правил безпеки в соціумі. Проте, хвороба нікуди не поділась. Навпаки, маємо другу хвилю захворюваності. Не покладаючи рук, по всій країні працюють десятки та сотні громадських організацій, мета яких – захистити українців. Одна з таких організацій діє й на Чернігівщині.

Волонтери ГО «Безпека медиків і мешканців регіону під час пандемії» вкотре зробили добру справу – передали дезінфікуючі засоби та електронний термометр Чернігівському спортивному клубу «Сівер», де займаються майбутні чемпіони світу з дзюдо.

Координатор об’єднання, Галина Михайлівна Синявська, розповідає, що «Безпека медиків і мешканців регіону» є офіційною, зареєстрованою в Управлінні юстицій неприбутковою організацією. За 4 місяці діяльності від підприємців та небайдужих громадян було отримано медичних товарів та грошових активів на суму понад 3 млн. грн. Значну підтримку надав перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров`я нації Валерій Дубіль та політична партія ВО «Батьківщина».

У результаті активної діяльності з квітня-місяця десятки медичних закладів, від обласних лікарень до маленьких ФАПів отримали засоби дезінфекції, маски, ШВЛ-системи, захисні костюми, респіратори тощо. Але після послаблення карантинного режиму в країні актуальною є допомога не тільки медичним установам, але й іншим структурам, в т.ч. спортивним секціям.

«Люди втомилися від карантину, внаслідок чого маємо заповнені пляжі, ресторани, торгівельні центри. Всюди натовпи народу, без захисних масок. Поки людину або її родичів не торкнулася «корона» все здається далеким та неправдивим. Але значний відсоток летальності від Covid-19 вказує на те, що українцям потрібно об’єднати зусилля перед невидимим ворогом та нарешті зняти з себе «рожеві окуляри», – каже Галина Синявська.

Небайдужі громадяни продовжують об`єднуватись для боротьби з COVID-19. ФОТО

Дотримуватися правил карантину – єдиний правильний варіант в даній ситуації, переконана керівниця громадської організації «Безпека медиків і мешканців регіону під час пандемії» Галина Синявська.

Небайдужі громадяни продовжують об`єднуватись для боротьби з COVID-19. ФОТО

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.08.2020