Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Не знали чи забули?

Знайомтесь! Це майданчик для збору твердих побутових відходів (ТПВ) по вулиці Синяківська,75. Він призначений збирати сміття до великих зелених контейнерів (для змішаного ТПВ) та жовтих сітчастих (для вторинної сировини). Збір сміття повинен проводитись згідно Правил користування майданчиками, які діють вже більше двох років, але маємо постійно такий “краєвид”.

Сюди зносять своє сміття мешканці з багатоповерхівок й приватних домоволодінь, і все б добре, але не всі виконують Правила та викидають свої відходи, переважно з категорії “Сад-город”, де завгодно, тільки не в контейнери. При такому поводженні зі сміттям регулярно утворюються стихійні сміттєзвалища, а потрібно всього лише подрібнити гілки та подібне до розміру 50 см і викинути до зеленого великого контейнера. При цьому буде зберігатись чистота майданчику та території поруч, а подібне сміття буде вивозитись регулярно звичайним сміттєвозом. Невже складна арифметика?

Працівниками комунального підприємства” Виробниче управління комунального господарства” проведено чергове прибирання стихійного сміттєзвалища по Синяківській, і не тільки. Була залучена спецтехніка підприємства, а також кошти з міського бюджету, які могли піти на ремонт доріг, монтаж нових ліній освітлення, озеленення територій чи на іншу, потрібну для Ніжина, справу.

Шановні мешканці Ніжина! Вкотре наголошуємо та вимагаємо суворо дотримуватись Правил користування майданчиками, де чітко написано:

п.2. Викидати траву, бур`яни, опале листя та інші органічні відходи тільки в контейнери зі збору ТПВ

п.3. Викидати гілки та дрібну деревину тільки до контейнерів зі збору ТПВ попередньо подрібнивши їх до 50 см.

Давайте разом та спільними діями стояти на варті чистоти та благоустрою рідного Ніжина.

Unenizh.org.ua
2021-05-17 17:28:03