Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Не хотів платити: травмований водій маршрутки розповів про причину конфлікту

Не хотів платити: травмований водій маршрутки розповів про причину конфлікту

Водій 17-га маршруту ПрАТ «Таксосервіс» 64-річний Олександр Васильович Єфименко, якого вранці 15 квітня 33-річний пасажир вдарив по нозі, зараз знаходиться зараз в травматологічному відділенні 2-міської лікарні.

Вчора йому зробили операцію, у чоловіка – відкритий перелом ноги, зараз він відходить від наркозу, лежить під крапельницею.

За попередньою інформацією, вдарив водія – учасник АТО, 1987 року народження. Вдар був прямою ногою, через що розбилась кістка.

Журналістам вдалося поспілкуватись з травмованим водієм телефоном, який розповів про причину конфлікту.

«Він не хотів платити, а у нас зараз, під час спецперевозок немає ніяких пільг. Він їхав о 8.20. Він відмовлявся платити і тільки показав якесь чорне посвідчення. А, коли вийшов на зупинці «Нафтобаза», почав бити по автобусу, розбив скло. Я вискочив за ним, кажу: «Що ж ти робиш?». Він кинувся до мене і вдарив ногою. Далі – я сів на землю від болю, а він пішов. Шеф потім сказав, що він розбив і скло», – сказав Олександр Єфименко.

Керівник ПрАТ «Таксосервис» Олексій Захарченко повідомив, що за фактом інциденту розпочато кримінальне провадження, поки йому нічого невідомо про порушника порядку. Всі питання про компенсацію цієї виробничої травми потрібно буде вирішувати разом з потерпілим, коли він досить одужає для цього.

«Мені дуже шкода, що так сталося, це хороший водій і працює у нас давно. Але навряд чи з такою травмою він зможе повернутися до водійської справи», – прокоментував Захарченко.

Джерело — Gorod.cn.ua

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.04.2021