Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не встаючи з дивана: Google назвав найпопулярніші способи зламування облікових записів

Експерти з Google Cloud Threat Intelligence заявили, що майже половина зламів облікових записів відбувається через ненадійні паролі. А 26% випадків проникнення в чужий акаунт пов’язано з проблемами безпеки в сторонніх програмах.

Статистика також показує, що у 86% випадків після злому хакери використовують для майнінгу криптовалюти. Згідно з опитуванням, у 58% випадків шифрування даних відбувається через 22 секунд після злому. Таким чином, зловмисники використовували пристрої користувачів для власного збагачення.

Цілеспрямований злом також можна здійснити за допомогою незахищеного пристрою, підключеного до мережі. У 40% такий гаджет можна знайти за 8 годин або навіть раніше.

Компанія Google також попереджає, що після злому хакер може не тільки шифрувати дані, а й використовувати обліковий запис для інших шахрайських схем – спаму, фішингу та інших видів скаму в мережі.

Експерти наполегливо рекомендують регулярно оновлювати паролі та використовувати двоетапний захист із одноразовим кодом, який приходить на смартфон.

Нагадаємо, що статистика популярності паролів у 2021 році невтішна. Як виявилося, лідером у рейтингу виявився найпростіший набір цифр – 123456. За даними експертів – його використали 103 млн разів. Його простота також грає на руку зловмисникам.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-29 14:31:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин