Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не впорався з Covid-19: президента Бразилії хочуть звинуватити у масових вбивствах

Президента Бразилії Жаїра Болсонару можуть звинуватити у масових вбивствах через пандемію коронавірусу. Відповідну пропозицію рекомендує подати Комісія сенату Бразилії через те, що президент не впорався з пандемією.

У розслідуванні Конгресу Болсонару та інших урядовців звинувачують у тому, що вони “дозволили” смертельному вірусу поширюватися серед населення у надії досягнення колективного імунітету.

Витяги з документа, які отримали журналісти, вказують, що адміністрацію президента хочуть визнати винною у половині смертей від Covid-19, а самого Жаїра Болсонару – у масових вбивствах.

Конгрес також рекомендує висунути звинувачення 69 особам – чинним та колишнім чиновникам, зокрема трьом синам Болсонару.

У разі схвалення ініціативи наступного тижня звіт буде надіслано генеральному прокурору Августо Арасу, який потім матиме 30 днів для оголошення відповідних заходів. Однак не очікується, що Арас може звинуватити президента Бразилії у вбивствах, адже вони вважаються союзниками.

Бразилія – одна з країн, які найбільше постраждали від коронавірусу. За даними ВООЗ, Бразилія є другою у світі за смертністю від хвороби після США. За весь період пандемії загинуло понад 600 тис. бразильців, а захворіли понад 21,6 млн жителів.

Жаїр Болсонару активно виступає проти вакцинації та карантинних заходів. У 2020 році його оштрафували за порушення маскового режиму, а нещодавно не пустили на футбольний матч через відсутність щеплення.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-20 07:51:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин