Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не варто очікувати від найближчих засідань ТКГ прогресу – Арестович назвав причину

Під час найближчих засідань Тристоронньої контактної групи щодо ситуації на Донбасі не варто очікуванти значних зрушень або прогресу у переговорах, оскільки на позицію Росії не можуть вплинути навіть Європа і США.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав спікер української делегації у ТКГ Олексій Арестович.

– Наївно чекати від української делегації для участі у ТКГ проривів там, де поки не може впоратися колективний Захід, – заявив Олексій Арестович.

За його словами, Росія нині усіма можливими способами намагається змусити Україну визнати “Л/ДНР”, і змінити позицію Кремля щодо цього питання не вдається навіть за допомогою впливу західних країн.

– Через цю позицію Росії процес консультацій у ТКГ перебуває у стагнації. Не вирішуються не лише стратегічні питання мирного врегулювання, але й тактичні – відкриття КПВВ, відновлення соціально-економічних зв’язків з громадянами на окупованих територіях, виплати пенсій, обміну полоненими, але й, першочергово, забезпечення повного припинення вогню, – додав він.

Водночас Україна й надалі відстоюватиме свої вимоги.

– Утримати РФ від відкритого застосування сили, показавши безперспективність такого шляху. Зрушити з місця процес мирного врегулювання, – підсумував спікер.

Ситуація на Донбасі

Попри домовленості, окупанти продовжують порушувати режим тиші на Донбасі.

Це призводить до розхитування ситуації та загибелі українських військових.

Детальніше про ситуацію на Донбасі читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Олексій Арестович

Фото: Олексій Арестович

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-17 14:55:36