Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Не варто ганьбитись: у центрі Ніжина працюють дві громадські вбиральні

Вагомий резонанс у Ніжинської громади викликала інформація сайту «УН» про те, як 1 січня дорослий чоловік, гуляючи з товаришем вулицею Гоголя, вирішив справити малу потребу прямо поза торговельною яткою, на очах у перехожих.

Повідомлялося, що представник комунальної служби, знаходячись на чергуванні, намагався присоромити несвідомих громадян, які, вочевидь, були напідпитку. Але вони своєї провини не визнавали. Даний інцидент було знято на відео.

Ніжинці у коментарях просять назвати прізвище порушника, аби все місто знало його в обличчя, а також сподіваються на те, що нахабника буде покарано. На жаль, ми не маємо права оприлюднити дану інформацію, поки не отримаємо дозвіл відповідних органів.  

Але наразі – про інше. Виникають запитання: чому так трапилося? Чи працювали на той момент громадські вбиральні у центрі міста? Адже якщо кожен робитиме, що йому заманеться, місто перетвориться на відхоже місце.

З цими запитаннями ми звернулися до заступника начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» А. Гомоляки.

«У Ніжині щодня працюють 2 громадські вбиральні, причому обидві – у центрі міста: на вул. Батюка та  Яворського. Режим роботи – з 8.00 до 18.00, без вихідних. За потреби, наприклад, у святкові дні просимо доглядачів вбиралень подовжити робочий день. Інцидент, про який йдеться, стався пів на десяту ранку, тобто громадські вбиральні на той час працювали. Вартість відвідування – 3 гривні. Впевнений, що такі гроші люди, котрі з розмахом відзначали Новий рік, віднайти могли. Щоб, так би мовити, не ганьбитись перед людьми», — пояснює Андрій Олексійович.

«Чи виправдовує себе така ціна – 3 гривні? Адже у вбиральнях завжди чисто, комфортно. А на це, як відомо, потрібні кошти. Крім того, тут працюють люди…», — поцікавилася журналіст.

«Звичайно, не виправдовує. У вбиральнях працюють 4 доглядачі, які отримують зарплату. Плюс потрібно придбати засоби гігієни. Проблемні питання, які виникають, працівники КП «ВУКГ» намагаються вирішити відразу. У приміщеннях тепло, бо працює опалення. Доглядачі стежать за порядком, адже відвідувачам має бути комфортно. Це головний наш принцип. Причому, гарно має бути не лише усередині будівель, а й на прилеглій території. Доглядачі її прибирають. А якщо ми встановимо зависоку ціну, люди перестануть сюди ходити. Почнуть шукати інші варіанти, як у вищезазначеному випадку. А це для міста матиме негативні наслідки», —  зауважує А. Гомоляко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-04 16:22:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин