Україна і світ

Не варто дарма витрачати час: Зеленський дав пораду Путіну

Володимир Зеленський звернувся до Володимира Путіна і порадив не витрачати даремно час, намагаючись спокусити українців паспортами РФ.

Обраний президент України Володимир Зеленський порадив російській владі не витрачати даремно час, намагаючись спокусити українців видачею паспортів Росії.

Він зазначив, що Україна сильно відрізняється від Росії свободою слова, вільними ЗМІ та інтернетом.

– Тому ми прекрасно знаємо, що насправді надає російський паспорт. Це право бути заарештованим за мирний протест. Це право не мати вільних і конкурентних виборів. Це право взагалі забути про наявність природних прав і свобод людини, – сказав він.

Зеленський сказав, що російській владі не варто розраховувати, що українці захочуть ставати “новою нафтою”, в яку вони намагаються перетворити свій народ.

– Українці — це вільні люди у вільній країні. Незалежній, суверенній та неподільній. Громадянство України — це свобода, гідність і честь. Це те, що ми захистили, і захищатимемо. Україна не відмовиться від своєї місії служити прикладом демократії для пострадянських країн, – сказав він.

Також він попередив, що не слід говорити з Україною мовою загроз, військового та економічного тиску.

Він підкреслив, що готовий до переговорів і сподівається, що на найближчій зустрічі в нормандському форматі Росія продемонструє готовність до деескалації, а конкретним підтвердженням цього стане взаємний обмін нашими громадянами у форматі всіх на всіх.

– З нашого боку ми готові обговорювати нові умови співіснування України та Росії. З розумінням того, що справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова. Але я сподіваюся, що в Росії все ж більше прагнуть говорити, ніж стріляти, – резюмував Зеленський.

Джерело: Команда Зеленського

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
27.04.2019

Close