Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Не повернулися: розшукується 5-річна ніжинка, яку забрала на прогулянку рідна тітка

Не повернулися: розшукується 5-річна ніжинка, яку забрала на прогулянку рідна тітка

11 січня до Ніжинського відділу поліції звернулася місцева мешканка та повідомила, що два дні тому її рідна сестра із своїм знайомим, з дозволу матері, забрала її малолітню доньку Аліну до м. Києва під приводом прогулянки, після чого зв'язок з ними обірвався.

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Заявниця повідомила, що телефони сестри та її співмешканця вимкнені. Де можуть перебувати всі троє, а, головне, дитина – вона не знає.

Поліцейським вдалося встановити, що 10 січня, близько 10 ранку їх бачили у смт Березань Київської області, звідки родом чоловік. Після гостини у його брата вони пішли у невідомому напрямку.

У поліції є відеозапис з однієї з відеокамер, що встановлені у смт Березань, на якому видно дівчинку, за описом схожу на зниклу Аліну. Дитина проходить по вулиці разом із жінкою та чоловіком, схожими на сестру заявниці – Тамару Маркович та її співмешканця на ім'я Сергій Савченко. Дівчинка досить легко вдягнена: шуба білого кольору, різнокольорові лосини та чобітки рожевого кольору, без головного убору.

Не повернулися: розшукується 5-річна ніжинка, яку забрала на прогулянку рідна тітка

Поліція просить всіх, хто знає будь-яку інформацію про місцезнаходження Аліни чи її тітки зі співмешканцем – негайно повідомити про це за номерами «102», або 098-733-59-99, або безпосередньо звернутися до відділу поліції у Ніжині по вул. Московська, 22.

Анонімність гарантуємо!

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.01.2021