Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Не перебувала на обліку і не обстежувалась: в області на COVID-19 занедужала жінка, вагітна вчетверте

Не перебувала на обліку і не обстежувалась: в області на COVID-19 занедужала жінка, вагітна вчетверте

До Корюківської райлікарні з підозрою на коронавірус потрапила 31-річна матір трьох дітей, що мала народжувати вчетверте, повідомляють Сусіди.City.

Випадок, коли на коронавірус захворіла вагітна, на Корюківщині реєструють вдруге. Жінку доправили з Білошицької Слободи 13 жовтня. Лікарі-гінекологи з`ясували, що термін вагітності становив 36 тижнів. Тим не менше, вагітна не перебувала на обліку і не обстежувалася.

Її поклали до інфекційного відділення, оскільки швидкий тест на COVID-19 виявився позитивним. На другий день транспортували до Чернігівської обласної лікарні.

Того ж дня до жінки додому навідалися працівники служби у справах дітей Корюківської міськради і забрали трьох дітей шкільного віку. У Корюківській райлікарні  в останніх діагностували COVID-19. При цьому жодних симптомів не було. Діти скаржилися на образи з боку материного співмешканця, тому їх вирішили з ним не залишати. Дівчинка та двоє хлопчиків наразі перебувають у Сновській лікарні. Згодом їх можуть тимчасово доправити до чернігівського реабілітаційного центру.

Нині оформляють документи для супроводу як родини, що потребує нагляду. Старшу дівчинку жінка має від одного чоловіка, двох синів – від іншого. Тепер носить під серцем дитину від співмешканця.

Народилася у Прибині, хоч зараз живе у Білошицькій Слободі. У селі жінка чомусь розповідала, що стала на облік і пройшла УЗД. Як стало відомо пізніше, вона має судимість за крадіжку грошей із чужої банківської картки.

Вагітна до того, як потрапила до лікарні, поралася на власному городі, прибирала картоплю. Аж поки раптово не знепритомніла. За кілька днів «швидка»  доправила її до лікарні з пневмонією та підозрою на коронавірус.

У селі, де живе жінка, на COVID-19 хворіють близько 20 чоловік, половина з яких  – з її вулиці.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь