Україна і світ

Не має бути ілюзії, що Росія утримається від спроб зірвати український експорт – Зеленський

Будівельні матеріали м.Ніжин

Не має бути жодних ілюзій, що Росія просто утримається від спроб зірвати український експорт. РФ послідовно провокувала голод в країнах Африки та Азії, які імпортували значні обсяги українського продовольства. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

– В умовах надзвичайної спеки, як цьогоріч в Європі, загроза цінової кризи та певного продовольчого дефіциту є також і для частини європейських країн. Подивимось, як працюватимуть домовленості, і чи дійсно буде безпека. На відправлення вже чекають 16 суден. І ми готові зробити належний внесок у стабілізацію світового ринку продовольства, – запевнив глава держави.

Президент сказав, що для нашої держави це теж має значну користь – йдеться на лише про мільярди доларів валютного виторгу, а й у створенні нових робочих місць.

– У вирощуванні експортних аграрних культур задіяні близько півмільйона українців. А якщо додати суміжні галузі, то це ще мільйон робочих місць. Звідси й відповідна державна увага до виконання експортної ініціативи. Це дійсно потрібно нашим людям, – вважає Зеленський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-02 01:19:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин