Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Не кожен на таке “зважиться”, а шкода!

Здавалося б, звичайний будиночок, звичайне подвір’я, немає ні “крутої” іномарки з сучасним величезним гаражем, ні двоповерхового будинку з балконами та зимовим садом, ні дорогих ландшафтних рішень на подвір’ї і,навіть, павичів, проте люди, які мешкають там, мають  почуття поваги до Ніжина та чистоти і благоустрою в ньому.

Будиночок з невеликою присадибною ділянкою, про який ведеться розповідь, розташований по вулиці Чернігівська і зовні нічим не виділяється від сотень будинків ,які розташовані на різних вулицях Ніжина. Мешканці – звичайні люди, але є в них одна дуже важлива особливість – це почуття порядності та відповідальності за чистоту як у себе вдома , так і у своєму рідному місті.

– В чому ж вона полягає? – запитаєте ви. А все досить просто!

Ці люди, прибираючи у себе на подвір`ї опале листя, гілки та інші відходи з категорії “Сад-город”, не понесли нахабно все до найближчого майданчика ТПВ і не викинули своє сміття біля цього майданчика, як це роблять сотні, а може й тисячі ніжинців. Мешканці з вулиці Чернігівська не створили стихійного сміттєзвалища і, навіть, не думали цього робити, бо мають чудове виховання, культуру та повагу, яка у цивілізованих країнах є пересічним явищем, а у нас це, на жаль, ще в дивину.

Справжні патріоти свого міста, як ще можна назвати цих мешканців, просто зателефонували до комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, замовили спеціалізовану техніку, заплатили за послуги і вивезли своє сміття цивілізованим шляхом!

КП “ВУКГ” вкотре нагадує, що створення стихійних сміттєзвалищ у Ніжині є порушенням  та згідно з п. 65 Правил благоустрою м. Ніжина, ст. 152 КУпАП, порушників чекає штраф від 340 до 1400 гривень.

Щоб уникнути покарання, кожен мешканець при викиданні сміття повинен або сам вивезти його до полігону ТПВ, або може замовивши таку послугу у КП “ВУКГ” чи скористатись простими і в той же час необхідними для кожного Правилами поводження зі сміттям:

1.      Не викидати сміття біля майданчика та повз спеціалізовані контейнери.

2.      Гілки, листя, траву та інші органічні відходи потрібно викидати, безпосередньо, в контейнер для збору ТПВ.

3.      Якщо гілки чи інші подібні відходи мають довжину більшу за 50 см. то їх потрібно перед викиданням до контейнера подрібнити.

4.      При повному заповнюванні контейнерів, коли немає можливості викинути гілки та подібне, потрібно дочекатись, коли спецмашина вивантажить сміття з контейнерів, а потім вже викидати.

Крім того, слід окремо наголосити, що сміття з категорії  “будівельне”, а саме: дошки, залишки цегли, бетону, шиферу, лінолеуму, кахельної плитки тощо викидати суворо заборонено, як в контейнери для збору твердих побутових відходів, так і поруч з майданчиком ТПВ. Будівельне сміття вивозиться до полігону ТПВ власноруч або за попередньо оплаченим замовленням власником цих відходів з помешкання де воно знаходиться з залученням спеціалізованої техніки підприємства.

Unenizh.org.ua
2021-11-05 17:12:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин