Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

”Не хотіли показувати дітям свої сльози”. Жінка розповіла про пережите в обложеному Маріуполі

Директор Департаменту по роботі з активами Маріупольської міської ради Світлана Штенда розповіла в Об’єднаному ефірі українських телеканалів, що їй довелося пережити в обложеному російськими військами Маріуполі.


За її словами, коли в місті почалася війна, людей з Сартани та інших “гарячих” мікрорайонів на Лівому березі евакуювали ближче до центру. Їхня кількість зростала з кожним днем. На одній з локацій знаходилося понад 4 тис. мирних жителів. У ці місця масового укриття привозили воду, їжу, матраци та теплі ковдри.

У березні посилилися обстріли і центрального району. Переживали, щоб в ці укриття не потрапили снаряди. З часом доступ до них став неможливим. Російські солдати не давали привезти воду і продукти в кінотеатр “Савона”, де ховалися діти.

– Коли я йшла на роботу, у мене в підвалі залишалися діти. Коли ти повертаєшся і обіймаєш їх, то плачеш. Добре, що там було погане світло. Не можна їм показувати сльози, – згадує Світлана.

Вона зізнається, що досі не розуміє, від чого ж «звільнили» їх російські окупанти. Від житла, побуту, родичів? Від усього, чого тільки було можна?

Тепер кожен маріуполець – вільний птах в полі, який бродить по всьому світу і не може знайти собі притулок, з болем констатувала жінка.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 16:41:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин