Україна і світ

Не хоче ризикувати. Росія не використовує свої найновіші винищувачі на території України – британська розвідка

Принаймні з червня Росія майже напевне використовує своїй найновіші винищувачі Су-57 FELON у війні проти України, однак робить це лише зі своєї території.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Зазначено, що Су-57 є найсучаснішим російським надзвуковим бойовим винищувачем п’ятого покоління, що використовує стелс-технології та найсучаснішу авіоніку.

Однак місії цього винищувача, ймовірно, обмежувалися польотами над російською територією та запуском ракет великої дальності класу повітря-земля або повітря-повітря на територію України.

– Нещодавні комерційні знімки показують п’ять літаків Су-57 на авіабазі в Ахтубінську, де знаходиться 929-й льотно-випробувальний центр. Оскільки це єдина відома база Су-57, ці літаки, ймовірно, були задіяні в операціях проти України, – вказує британська розвідка.

Росія, скоріш за все, віддає пріоритет тому, щоб уникнути репутаційних втрат, зменшення експортних перспектив та компрометації чутливих технологій, які можуть виникнути внаслідок втрати FELON в Україні.

– Це свідчить про те, що РФ продовжує уникати ризику при використанні своїх військово-повітряних сил у війні, – додають британці.

Джерело: Міноборони Великої Британії


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-09 12:14:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин