Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не цього року: Tesla перенесла виробництво пікапа Cybertruck

Компанія Tesla перенесла виробництво довгоочікуваного пікапа Cybertruck на початок 2023 року. Так, корпорація Ілона Маска хоче змінити характеристики електрокара до початку збирання.

На таке рішення компанія пішла через конкурентів. У Tesla хочуть, щоб їхній пікап виглядав більш привабливим на тлі аналогів інших компаній. Щоправда, наступного року виробництво розпочнеться з деякими обмеженнями – автомобілів точно не вистачить на всіх охочих.

До того ж конкуренти вже готові представити свої електричні пікапи – Ford, Chevrolet, Lordstown та Rivian. Всі автомобілі мають унікальні фішки, і Tesla потрібно запропонувати покупцям свою особливість.

Нагадаємо, що автомобіль презентували ще у 2019 році — він виглядав футуристично, а його потужність і запас ходу в 800 км змусили фанатів зробити величезну кількість замовлень.

Виробництво переносили кілька разів — з 2021 року на початок 2022 року. Уже в листопаді цього року компанія без попередження сховала інформацію про початок складання пікапу, а потім і ціни на різні комплектації.

Tesla вміє продавати автомобілі, які існують тільки на папері – кількість попередніх покупок Cybertruck досягла позначки в 1,2 млн разів. Щоб забронювати пікап, потрібно надіслати передоплату у розмірі $100. Якщо всі автомобілі куплять, компанія Маска заробить понад $80 млрд.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-14 11:09:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин