Місто і регіон

Не бути байдужими

На сторінці Мринської об’єднаної громади в соціальній мережі Фейсбук днями з’явилося відео «розваг» підлітків на нещодавно встановленому за сприяння нардепа Олександра Кодоли дитячому майданчику в с. Мрин. Юнак із пляшкою алкоголю розгойдується на конику, виламуючи його з бетону.  Все це супроводжується веселим сміхом  і підбадьорливими вигуками за кадром. Звісно, що герої відео, а ними виявилися учні місцевого ПТУ, стали швидкло відомими. Судячи з коментарів,  виховна робота з ними вже проведена, і підлітки вже відпрацьовують на громадських роботах.

Але коріння проблеми не в поведінці підлітків, а взагалі в ставленні людей до громадського майна. Повага до праці, до суспільного надбання повинна виховуватися змалечку батьками. Але нажаль сьогодні ми кожного дня спостерігаємо не просто безглузду і антисоціальну поведінку окремих громадян, але й відсутність реакції на неї з боку суспільства.

Добре, що громадськість Мрина зробила висновки з цього неприємного інциденту і вже провела виховну роботу з підлітками. Тільки публічність, небайдужість, свідома громадська позиція дозволить зберегти все те добре і корисне, що вже зроблене в громада і покращить життя людей.  В цьому переконані члени команди народного депутата України Олександра Кодоли.

Джерело: Уездные новости
09.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи