Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не буде жодних відтягувань: Арестович розповів про контрнаступ ЗСУ

Українські збройні сили готові перейти у контрнаступ для звільнення міст та селищ, але процес наступу складніший, аніж процес оборони.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

– Наступ – це набагато складніший вид бойових дій, аніж оборона. Набагато, разів у 10 складніше. Треба зробити наступальне угруповування. Просто уявіть собі картинку… ми міняємось місцями з росіянами. То не наші хлопці бігають по кущах з гранатометами і стріляють по танках, що простіше робити, а наші танки будуть їхати повз кущі, а ворог буде стріляти з гранатомета, – пояснив Олексій Арестович.

Він додав, що втрати української сторони в результаті будуть вищими при наступі, аніж при обороні.

– У нас важкої зброї немає. Нам вона потрібна. Захід її нам надасть, і ми переходимо в контрнаступ. Президент про це сказав… І не буде ніяких відтягувань: як тільки надійшла зброя – переходимо у контрнаступ, ми готові. Питання лише у зброї, але я бачу, що воно вирішується, – сказав радник керівника Офісу президента.

Раніше військовий експерт Олег Жданов заявив, що наступ ворога на Донбасі триватиме близько двох тижнів. Втім, після наступу окупаційних сил РФ можливий контрнаступ ЗСУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-26 19:41:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин