Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Не бачили такого з часів Другої світової війни: Зеленський про звірства росіян в Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти безжально вбивають цивільних. Українці не бачили таких звірств з часів Другої світової війни.

Про це він розповів в інтерв’ю індійському виданню Republic Media Network. Це важливий крок, адже Індія не поспішає розривати економічні зв’язки. Тому той факт, що нашому президенту вдалося висловитися на їх ТБ – добрий сигнал.

– Щодня і щоночі ми думаємо тільки про одне – як врятувати якнайбільше людей. Як допомогти всім, кому можемо, щоб пережити жорстоке вторгнення Росії. Вторгнення, яке вже призвело до загибелі тисяч українців. Застрелених, закатованих, вбитих ракетами, авіабомбами, танками. Російські військові не жаліють нікого – ані жінок, ані дітей. Українці не бачили такої жорстокості з часів вторгнення нацистів під час Другої світової війни, – наголосив президент.

Він додав, що окупанти вбивали цивільних у Бучі заради розваги. Вони чинили звірства, катували людей, ґвалтували в Ірпені, Маріуполі.

– Не дай Боже ще якомусь народу це пережити. Пережити, як у Бучі російські солдати вбивали людей просто на дорогах – заради розваги. Як в Ірпені ґвалтували неповнолітніх дівчат і душили їх потім, як досвідчені вбивці. Як у Маріуполі пострілами гнали вулицею маленьку дівчинку. Бо для них допустимо – полювати на людей, це для них весело. Як у Харкові вбивали звичайних мирних мешканців міста десятками за хвилину, обстрілюючи з реактивної артилерії житлові багатоповерхівки, – зазначив український лідер.



Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-08 01:08:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин