Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

НБУ відкликав ліцензію у IBOX Bank: термінали не працюватимуть

Національний банк України ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати IBOX Bank з 7 березня 2023 року. Термінали IBOX не працюватимуть.

Відповідне рішення НБУ ухвалило згідно зі статтею 77 закону України Про банки та банківську діяльність через систематичне порушення банком вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

Зокрема, йдеться про посилення заходів належної перевірки щодо клієнтів, ризик ділових відносин з якими є високим, які здійснювали діяльність з надання послуг з організації та проведення змагань (турнірів) зі спортивного покеру.

Зараз дивляться

Також йдеться про розроблення та впровадження внутрішніх документів з питань ПВК/ФТ з урахуванням вимог законодавства, результатів національної оцінки ризиків та оцінки ризиків, притаманних його діяльності.

Протягом останніх двох років НБУ за результатами здійснення нагляду у сфері ПВК/ФТ за вчинені банком порушення наклав штраф, зупинив здійснення окремих видів здійснюваних операцій (двічі), відсторонив посадову особу банку від посади, надіслав письмове застереження (двічі).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У НБУ додали, що частка фінустанови становила 0,1% від активів платоспроможних банків, тому виведення його з ринку не вплине на стабільність банківського сектору України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-08 02:10:07