Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

НАЗК зупинило державне фінансування Слуги народу

Національне агентство з питань запобігання корупції призупинило державне фінансування партії Слуга народу.

НАЗК зупинило державне фінансування Слуги народу

НАЗВ виявило неточності та порушення у звітах політичної партії, а також ознаки кримінальних правопорушень через порушення порядку фінансування, службового підроблення та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем (у документах двох звітних періодів).

Глава партії Слуга Народу Олександр Корнієнко повідомив, що вони з’ясовують причини призупинення державного фінансування та аналізують зауваження НАЗК. Політик впевнений, що фінансування незабаром відновлять після усунення можливих порушень у документах.

НАЗК також виявило порушення порядку подання фінансового звіту у 11 партій. Щодо їхніх керівників направили адміністративні протоколи до суду.

Рада призначила суддею КСУ кандидата Слуги народу

Верховна Рада призначила на посаду судді Конституційного суду України Віктора Кичуна, висунутого фракцією Слуга народу. Це рішення підтримав 241 народний депутат.

Окрім Кичуна на посаду претендували кандидати від трьох партій. Зокрема, Юрій Павленко – від фракції ОПЗЖ, Ольга Боднар-Петровська – від Батьківщини та Руслан Сидорович – від Голосу. Однак вони набрали менше голосів.

Джерело: НАЗК

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-01 16:58:29