Україна і світ

НАЗК почало перевірку декларації Зеленського через поїздку в Оман

У декларації президента на його майновому стані відпустка ніяк не відобразиласяНаціональне агентство запобігання корупції (НАЗК) почало перевірку декларації президента Володимира Зеленського у зв’язку з його поїздкою в Оман. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко і розмістив копію відповіді антикорупційного відомстві на його запит в Facebook.

“НАЗК почало перевірку, чому Зеленський не вніс у декларацію витрати на поїздку в Оман. Раніше Богдан (екс-глава Офісу президента, – ред.) повідомив, що ця поїздка була неофіційна і не являла собою державний візит. Але в декларації президента на його майновому стані відпустка ніяк не відобразилася. Що ж, будемо чекати новин”, — написав він.Нагадаємо, журналісти проекту “Схеми” раніше оприлюднювали розлідування, в якому повідомляється, що секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев приїжджав до Оману, коли там перебував Володимир Зеленський.

Згодом голова Офісу президента України Андрій Єрмак назвав брехнею матеріал проекту “Схеми” про поїздку Володимира Зеленського до Оману.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close