Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Наживався на гуманітарній допомозі: на Буковині викрито генерального директора лікарні

Співробітниками Чернівецької обласної прокуратури викрито факт незаконного використання гуманітарної допомоги генеральним директором одного з медичних закладів області.

Про це повідомила прес-служба офісу Генерального прокурора України.

За даними слідства, керівник лікарні використовував для особистого збагачення надану на потреби ЗСУ та закладів охорони здоров’я гуманітарну допомогу у вигляді п’яти карет швидкої допомоги.

З’ясувалося, що після прибуття на територію України автомобілі швидкої допомоги не були розподілені на потреби армії або лікарень. Замість цього вони були зареєстровані на благодійну організацію, яку очолює цей же керівник. Автомобілі використовувалися для надання платних послуг громадянам.

Також в рамках розслідування кримінального провадження задокументовано отримання посадовою особою 16 тис. грн неправомірної вигоди за нецільове використання майна медичного закладу. За даним фактом йому поки повідомлено про підозру.

Слідство встановлює всі обставини і всіх причетних до розкрадання, привласнення або незаконного використання гуманітарної допомоги.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області при оперативному супроводі Управління СБУ в Чернівецькій області.

Фото: Офіс Генпрокурора

прокуратура
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-06 15:15:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин