Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Навчання зараховується для отримання пенсії тільки в одному випадку, подробиці: "До першого січня…"

 

При оформленні пенсії страховий стаж, отриманий під час навчання в училищі, технікумі, інституті, зараховується тільки в одному випадку – докладніше далі.

Багатьох цікавить питання про те, чи зараховується до трудового стажу час навчання в училищі, технікумі, інституті до стажу при оформленні пенсії. На сторінці “Пенсійного кур’єра” детально відповіли

Так, навчання у вищевказаних навчальних закладах зараховується тільки в одному випадку, встановленому Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

До страхового стажу вносять ті періоди, за які були сплачені страхові внески, і час трудової діяльності до першого січня 2004 року – цей час і зараховується в трудовому стажі.

пенсіонери, пенсія, скрін

Однак в той же час до страхового стажу прирівнюється весь трудовий стаж до першого січня 2004 року. Період навчання у вузах до зазначеної дати враховується в страховому стажі для призначення пенсії тільки якщо навчання проходило в денній формі.

Навчання має підтверджуватися дипломами, посвідченнями та іншими документами.

Після першого січня 2004 року період навчання не враховується для призначення пенсій, адже в той період студенти не були застрахованими особами.

карантин, люди, українці, локдаун

 

Джерело POLITEKA

Магазин Автозапчастин м.Ніжин