Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

НАТО має відмовитися від країн, які вступили після 1997 року – МЗС РФ

Під час двосторонніх переговорів у Женеві Росія висунула делегації США принципові умови для досягнення прогресу в інших питаннях. Одна із них – відмова від “освоєння територій” держав, які стали членами Альянсу після 1997 року.

Про це заявив на брифінгу за підсумками переговорів заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

Усі вимоги Росії стосуються так званих гарантій безпеки, а також діяльності НАТО на території країн-членів, які приєдналися до Альянсу після 1997 року (року підписання Основоположного акту НАТО-РФ). У Москві фактично хочуть, щоб Альянс повернувся на рубежі 1997 року.

– У нас склалося враження, що американська сторона дуже серйозно сприйняла пропозиції РФ… Ми, зі свого боку, представили американцям детальну логіку і зміст наших пропозицій, пояснили, чому отримання правових гарантій нерозширення НАТО є абсолютним імперативом. Чому нам обов’язково потрібно отримати правові гарантії нерозміщення біля російських кордонів ударних засобів, які можуть вражати цілі на нашій території. А також чому ми підіймаємо питання про те, що НАТО має відмовитися від матеріального освоєння території держав, які вступили в Альянс за період після 1997 року, тобто після підписання Основоположного акту Росія-НАТО, – розповів Рябков.

За його словами, російська делегація чітко вказала, що без просування за цими трьома ключовими для Москви напрямками робота над іншими проблемами буде “під питанням”.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-10 21:58:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин