Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Наталія Могилевська пояснила, чому не виїхала з України

Співачка Наталія Могилевська пояснила, чому не виїхала з України під час повномасштабного вторгнення. Як виявилося, зірка про це навіть не замислювалася, хоч і в неї була така можливість.

Чому Могилевська не виїхала з України під час війни

Співачка зізналася, що їй прививала любов до рідної країни близька людина, яка й інших знаменитостей навчила любити Україну.

– Мій дід – викладач української філології в червоному університеті, і він прививав любов до української мови Рибчинському та Ніні Матвієнко, – зазначила Могилевська.

Наталя нагадала, що ще на початку своєї музичної кар’єри мала в репертуарі пісні українською, хоч і тоді це було немодно.

Зараз дивляться

– Я назавжди залишаюся в Україні, хоч і були можливості виїхати. Я люблю Київ, і з 1999-го року, робила і роблю для розвитку українського шоу-бізнесу, української культури, – додала артистка.

Нагадаємо, що нещодавно Могилевська розповіла про виховання двох названих дітей. Зірка зізналася, що не кричить і не б’є їх, адже це травмує. Артистка вважає, що найкращий спосіб донести інформацію до дитини – це спокійно поговорити та все пояснити.

Джерело: Ukraine World News

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-31 17:02:01