Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Настрій є, життя прекрасне»: новорічні очікування та враження від цьогорічних святкувань

До Нового року залишилися лічені дні, а святковий настрій вже панує. На головній площі Чернігова повно людей.

«Настрій є, життя прекрасне, будемо чекати Нового року. В театрі гарна вистава, дуже гарна ялинка. Дітей привезли з усієї області. Це діти з Куликівки, ми прийшли, бо ми дружимо, прийшли побачитися. Це моя учениця була і тепер ми з нею дружимо, а моя онука дружить з її донькою. Ось вони гуляють і підуть на виставу», –  Ірина Миколаївна, чернігівка.

«Приїхали з гарним настроєм, підкріпилися, покаталися і підемо дивитися виставу «Мауглі», – Світлана Миколаївна, гостя Чернігова (смт Куликівка).

А от гості з Куликівки прогулянкою Черніговом задоволені. Діти розповіли, які локації на Площі сподобалися найбільше.

«Ялинка! Велика вона така. Якби ще вночі приїхали, то було б найкраще. Каруселі дуже подобаються. Статуї! І мені той лев сподобався, ой, тигр».

«Шкода, що ми не ввечері, що не бачимо усієї цієї краси. У нас ще автобус дітей по селах розвозить», – Світлана Миколаївна, гостя Чернігова (смт Куликівка).

Чернігівці також знайшли у новорічному містечку щось цікаве для себе. Кожному подобаються різні локації.

«На площі все дуже гарно для дітей облаштовано. Ми ще тільки пришли, очі розбігаються, хочеться покататися. Дитині літачок дуже подобається. А так для дітей дуже добре все зробили, особливо увечері дуже гарно», – Ольга, чернігівка.

«Ялинка, розваги для дітей, розваги для дорослих», – Тетяна, чернігівка.

«Ще подивимося, ще не роздивлялися». 

Та є серед чернігівців і ті, хто хотів би дещо змінити у вигляді святкової площі.

«Раніше було цікавіше, у моїй молодості, коли наші діти були маленькі. Зараз якось усе просто. 80-ті, кінець 90-их. Такі ялинки були тут. Може ввечері тут живіше, але зараз якось сумно», – Зоя Василівна, чернігівка.

А ось ця родина заскочила на площу, аби зробити спільне фото. У них сьогодні подія. Пан Володимир каже, що приїхав із Києва на присягу до племінника, яким дуже пишається.

«Я роботу покинув, працюю таксистом у Києві. Раніше це були залізничні війська, зараз по-іншому називаються. Хлопець сам спортсмен. На кухаря вчився. Я сам вчився у Чернігові. Це для мене рідне місто. Я сам родом з Чорнобиля», – Володимир, гість з Києва.

Вдень на площі працює тільки один кіоск, де можна придбати теплі напої. Тут на брак клієнтів не жаліються. Очікують, що новорічної ночі їх стане ще більше.

«Дуже багато людей, у них новорічний настрій. Це буде моя перша новорічна ніч тут, тому я не знаю будуть клієнти чи ні. Думаю, після 12 збільшиться», – Віталій, працівник кіоску.

Стосовно  самого Нового року, то тут варто зазначити, що чернігівці воліють зустрічати його з найріднішими.

«Вдома з родиною. Подарунки вже підготували і готові отримувати», – Ольга, чернігівка.

«Особливо нема настрою. Зустрічати буду з дітьми, піду до них. Вони завжди раді мене бачити, мені це приємно», – Зоя Василівна, чернігівка.

«Зустрічатися з друзями, з родичами і святкувати Новий рік. Запрошуємо всіх друзів до нас», – Тетяна, чернігівка.

Більшість уже придбала і подарунки. Хтось скромні, а хтось вирішив цього року здивувати свої близьких.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин