Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Наші земляки здобули півтора десятки медалей Національних змагань «Ігри Воїнів»

Наші земляки здобули півтора десятки медалей Національних змагань «Ігри Воїнів»

На минулих вихідних, 15-16 травня, в Києві на центральному стадіоні Деснянського району відбулися Національні змагання «Ігри Воїнів» (Warrior Games). Це найбільші змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та захворювання в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

За результатами змагань буде сформована Національна збірна України з 40 учасників бойових дій, яка вперше представить нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо (США), в яких візьме участь більше 500 учасників бойових дій з 8 країн світу (США, Великобританія, Канада, Австралія, Нідерланди, Грузія, Данія, Україна).

Більше 260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися на змагання в 11 адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

Наші земляки здобули півтора десятки медалей Національних змагань «Ігри Воїнів»

Серед них вісім представників від нашої області: Гавриленко Олександр, Дударев Олександр, Шатіло Владислав, Сергій Наглій, Ткаченко Олександр, Печерний Олександр, Мозговий Володимир, Довбиш Сергій. Наші земляки показали неймовірну силу духу та перемогу над власним тілом і здобули півтора десятки медалей, з них 13 – золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

22.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова