Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Наше завдання – отримати субвенцію на реконструкцію колектора по вул. Шевченка», — міський голова Олександр Кодола

Як вже повідомляв сайт «УН», вчора, 21 грудня, відбулася 18 сесія Ніжинської міської ради, по завершенню якої журналісти мали можливість поставити очільнику міста Олександру Кодолі свої запитання.

«Чи є ще у Ніжина можливість скористатися субвенціями з Державного фонду регіонального розвитку? Які проекти подала (якщо подавала) Ніжинська міська рада до ДФРР?» — поцікавилися представники місцевої преси.

«Ми подали на конкурс ДФРР декілька проектів, які стосуються реконструкції самоплинного колектора на вул. Шевченка та музею «Ніжинська поштова станція». Перший проект був готовий ще два роки тому. Його вартість складала приблизно 6 з лишком млн. гривень. Наразі він здорожчав, і тепер потребує понад 10 млн. грн. вкладень.

Серед цих двох проектів пріоритет на колектор – це все ж таки реальна інфраструктура міста. Його доречно зробити зараз, оскільки потім відбуватиметься ремонт алеї Шевченка. Адже після ремонту буде покладене нове дорожнє покриття.

Що стосується Державного фонду регіонального розвитку, я би не зупинявся лише на ньому, оскільки в останні роки Чернігівщину обділяють субвенціями з даного фонду – приміром, наступного року буде виділено близько 90 тис. гривень. Для цілої області це копійки. Але є інші – нові — субвенції, які закладені в державному бюджеті на наступний рік. Це, наприклад, субвенція на розвиток інфраструктури, де можна постаратися отримати певні кошти для Ніжина. З’явилися субвенції на пожежну безпеку в освітніх закладах, на питну воду. Нам також тут можна позмагатися, як то кажуть.

Наше завдання як керівництва міста – отримати субвенцію на реконструкцію колектора по вул. Шевченка: чи то від Державного фонду регіонального розвитку, чи то від інфраструктурної субвенції”, — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-22 23:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин