Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Наш край»: Україні навряд чи вдасться уникнути віялових відключень електроенергії

«Наш край»: Україні навряд чи вдасться уникнути віялових відключень електроенергії

Позиція*

Нещодавно уряд заявив, що ситуація з дефіцитом вугілля під контролем і під  час цьогорічного опалювального сезону відключень електроенергії не буде. Але експерти говорять інше: вони або ось-ось почнуться, або вже почались. Просто енергетики видають їх за планові відключення у зв’язку з ремонтом.

Про це заявив депутат фракції «Наш край» в Чернігівській обласній раді Сергій Баришовець.

«Імовірність віялових відключень електроенергії під час цього опалювального сезону дуже висока. Скоріш за все, це станеться наприкінці січня-лютого, коли запаси ресурсів вичерпаються і на заявлену потужність їх просто не вистачить. При тому, що справжні холоди ще не починались, запаси вугілля на електростанціях вже закінчуються катастрофічно швидко», зазначив Сергій Баришовець.

За словами депутата, через те, що ТЕС почнуть зупинятися, електроенергії не вистачатиме для маневрування між високим денним і низьким нічним напруженням. Це потягне за собою зміни в робочих графіках багатьох українців: вони будуть змушені ходити на роботу вночі. А селяни взагалі можуть по кілька днів сидіти без світла.

«Найголовніше питання наразі – як уряд планує забезпечити електрикою лікарні? Аварійні генератори «потягнуть» лише реанімаційні відділення, а як тоді бути з пацієнтами на апаратах ШВЛ, які без струму не працюють?», підняв болюче питання Сергій Баришовець.

Усього цього ні в якому разі не можна допустити. Саме тому «Наш край» закликає:

– терміново забезпечити лікарні додатковими потужностями генераторів для безперебійної роботи як реанімаційних відділень, так і ліжок з апаратами ШВЛ;

– перевірити компанії, які масово почали проводити відключення електроенергії в умовах початку опалювального сезону, та з’ясувати реальні причини цих відключень.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь