Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«НАШ КРАЙ»: ми очистилися і зміцнюємося!

«НАШ КРАЙ»: ми очистилися і зміцнюємося!

На місцевих виборах завжди проявляються реальні мотиви політиків: або свідоме бажання покращити життя людей, або амбіції задля власних інтересів. Особливо це помітно в Чернігові, де всі одне одного знають, а будь-які вчинки постають, як на долоні. Напередодні виборчих перегонів, що відбудуться 25 жовтня, ми знову чітко бачимо явище політичного пристосуванства і «хамелеонства» – з одного боку, а з іншого – можливості до посилення команди та потужного старту передвиборчої кампанії.

Партія «НАШ КРАЙ» у Чернігові почала ефективну підготовку до виборів з очищення та оновлення. З її лав пішли люди, які мали не зовсім щирі причини та бажання перебування у складі політичної сили, ставлячи за пріоритет свої бізнесові інтереси. А на деяких із них було здійснено неймовірний тиск із боку міської влади, люди зазнавали залякувань і принижень. Це нова політика посадовців, які намагаються всілякими правдами і неправдами втриматися при владі – у кріслі, що вже почало хитатися.

Перед чернігівцями постає цілком справедливе питання – як ці перефарбовані політики дивитимуться в очі своїм виборцям? Адже ще зовсім недавно вони були в опозиції як до нинішньої місцевої, так і до державної влади! А вже сьогодні знову йдуть до людей і розповідають, як добре працює чинний міський голова та керівник ОДА. Відповідь проста – вони це роблять задля своїх приватних інтересів. І перед чернігівцями їм зовсім не соромно!

У команді «НАШОГО КРАЮ» переконані: в їхніх лавах залишилися надійні та принципово чесні люди. Партійна дисципліна покращилася, перспективи прояснилися. В оновленому чернігівському партійному осередку не місце кон’юнктурникам, «хамелеонам» і пристосуванцям. Натомість відкриті двері для молодих, активних, чесних і відповідальних людей.

Керівник міської організації ПП «НАШ КРАЙ» Віктор Бистров зазначає, що переформатування чернігівської команди розпочалося ще наприкінці минулого року, коли з фракції виключили депутатів, які виступили засновниками іншої партії. Оновлення партійних лав триває і виходить на завершальний етап. До «НАШОГО КРАЮ» приєдналися 18 нових осіб – авторитетних підприємців, громадських активістів, ініціативної молоді.

«У нас проводиться активна робота з підбору нових кадрів і кандидатів до Чернігівської міської ради. Ми відкриті до співпраці, бо хочемо привести до міської ради нових професіоналів», – наголошує очільник міської організації.

Водночас він зауважує, що кожен вчинок, кожна дія в нашому житті мають свої наслідки.

«НАШ КРАЙ»: ми очистилися і зміцнюємося!

«Коли сталися кадрові зміни в партії, заговорили про начебто розпад політичної сили. Але в цієї події є позитивні наслідки – наша команда позбулася слабких ланок і зміцненим складом йде до перемоги!», – запевняє Віктор Бистров.

 «Існує думка, що наше завжди залишається з нами. Так і в політиці. Хто по-справжньому розділяє принципи політичної сили «НАШ КРАЙ» і має щире бажання результативно працювати задля добробуту жителів міста, той залишається. А хто був у партії з метою збереження власного бізнесу, керівної посади, захисту свого магазинчика, автозаправки чи автобусного парку – за першої-ліпшої нагоди відсіюються», – пояснює народний депутат України Борис Приходько.

Після трагічної смерті співголови партії «НАШ КРАЙ» Валерія Давиденка опоненти поширювали чутки про згортання діяльності партії в Чернігові і на Чернігівщині, однак це абсолютно не відповідає дійсності.

Він наголошує, що на Чернігівщині і в Чернігові «НАШ КРАЙ» потужно працює, готуючись до осінніх виборів.

«У процесі виборчої кампанії відбуваються масштабні зміни – долучаються нові, молоді та досвідчені люди, водночас інші – відходять, шукають свої політичні «проєкти». З новим лідером обласної організації Сергієм Баришовцем та оновленими командами в міських і районних осередках Чернігівщини ми переможемо на виборах!», – наголошує Борис Приходько.

Команда «НАШОГО КРАЮ» завжди відкрита до нових ідей від ініціативних людей, яким не байдужі відродження й успішний розвиток Чернігівщини. Представники політичної сили готові брати відповідальність, працювати в умовах реформування місцевого самоврядування, бути підзвітними людям, які їх обрали. Адже рішення, що безпосередньо стосуються місцевих жителів, мають ухвалюватися та контролюватися безпосередньо за їхньої участі. Аби не встановлювали на вулицях міста зупинки за ціною квартири з наших податків, а тим часом мешканці зруйнованого гуртожитку на Попудренка не одержали необхідної муніципальної підтримки.

Зрозуміло, що жовтневі місцеві вибори принесуть чинній владі політичне розчарування. Натомість «НАШ КРАЙ» відкриває перед виборцями можливості обрати владу, що забезпечить розвиток і добробут Чернігова та його жителів.

Володимир Ковальчук

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

13.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова