Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Наш край»: Чернігівські райагролісгоспи повинні платити громадам за продаж деревини

«Наш край»: Чернігівські райагролісгоспи повинні платити громадам за продаж деревини

Позиція*

«Наш край» виносить на розгляд чергової сесії питання про відновлення фінансування бюджетів громад та області, зокрема через відновлення відрахувань із прибутку від продажу деревини КП «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради та його дочірніми підприємствами.

Про це повідомив депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Романенко.

«Насьогодні в бюджеті громад Чернігівської області є нестача коштів. І ми пропонуємо цю проблему вирішити, зобов’язавши підприємства, які займаються торгівлею чернігівським лісом, сплачувати частину прибутку громадам, на території яких вони працюють. Ми прагнемо забезпечити прозорі умови торгівлі деревиною шляхом проведення аукціонів, щоб мінімізувати фактори корупції, зробити ринок деревини прозорим, а прибуток від продажу збільшити і направити на благо громад області», – прокоментував ініціативу Ігор Романенко.

Він наголосив, що прибуток не може повністю залишатися всередині підприємства, адже це позбавляє громади грошових надходжень.

За словами депутата, у першій половині цього року щоквартально 40% частини з чистого прибутку від продажу деревини у вигляді матеріальної допомоги направлялись до бюджетів територіальних громад Чернігівщини. Громади відчули фінансову підтримку.

Однак вже на наступній, липневій сесії рішенням № 5-5/VIII від 30 липня 2021 року ці виплати скасували, позбавивши таким чином бюджети громад та області фінансових надходжень. За це проголосували 38 депутатів Чернігівської обласної ради:

«Рідний дім» – 17 депутатів;

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 7 депутатів;

«Слуга народу» – 6 депутатів;

«За майбутнє» – 3 депутати;

«ОПЗЖ» – 5 депутатів.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь