Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

NASA повністю зібрало ракету, яка доставить астронавтів на Місяць

Американське космічне агентство NASA вперше повністю зібрало ракету SLS, яка повинна доставити на Місяць астронавтів у рамках програми Артеміда.

Основна частина ракети – довжиною 65 метрів, тобто приблизно як висота 22-поверхового житлового будинку. NASA планує запустити SLS у перший політ наприкінці цього року.

Спочатку конструкція перебувала у горизонтальній позиції. Інженери протягом двох днів за допомогою підйомного крана перенесли її у вертикальне положення.

На основному ступені ракети розміщені паливні баки та четверо двигунів. Також є два прискорювачі, які розганятимуть ракету в першій частині польоту (близько перших двох хвилин подорожі).

Інженери розпочали штабелювання (процес складання штучних вантажів) ракети на мобільній пусковій установці у листопаді минулого року.

Місія NASA

У березні 2021 року двигуни основного ступеня космічної ракети успішно випробували. Вони працювали протягом приблизно восьми хвилин – це якраз той час, який необхідно SLS, щоб дістатися від Землі до космосу.

Після ремонту ядро ​​доставили баржею у Космічний центр Кеннеді. NASA має намір відправити безпілотний космічний корабель на орбіту Місяця та повернути астронавтів на Землю до 2024 року.

Місія NASA полягає в організації досліджень та пошуку економічних вигод від використання Місяця. Йдеться про перетворення супутника на майданчик для подальшого дослідження Марса.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-13 13:03:11