Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

NASA показало нові ровери для Місяця

Космічне агентство NASA провело тестування роверів перед тим, як відправити їх на Місяць. Космічні апарати працюватимуть пов’язано, без втручання людини.

NASA показало нові ровери для Місяця

Так, йдеться про пристрої на колесах під назвою CADRE – спільна автономна розподілена роботизована розвідка. Ровери відправлять на Місяць уже у 2025 році, і зараз їхні можливості оцінюють у максимально наближених до супутника умовах.

Зараз дивляться

Пристрої розміром із велику валізу. Візуально можна помітити, що в них колеса спеціально модернізовані під умови поверхні на Місяці. Пил і пісок – це все, з чим зіткнуться ровери, якщо не брати до уваги особливі умови освітленості та видимості.

Щоб розв’язати проблеми з витратою електроенергії, CADRE оснастили сонячними панелями, а щоб бачити перед собою предмети – потужними прожекторами. Камери, датчики та радари допоможуть скласти детальну карту подорожі й допоможуть вченим ще більше дізнатися про поверхню Місяця.

У NASA заявили, що ровери зможуть рухатися одночасно і змінювати свої маршрути, ґрунтуючись на інформації один одного. Для цього втручання людини не потрібне.

Космічна галузь – це не лише дослідження незвіданого, а й величезні кошти. Фрагменти ракет SpaceX продають в інтернеті – після вибухів тисячі частинок падають на поверхню землі, і ентузіасти навчилися на цьому заробляти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 13:07:38